PRIEPIRTIS PROJEKTAS

Norime, kad kiekviena Lietuvos moteris, kiekvienas vyras ir kiekvienas vaikas atrastų vandens procedūrų ir tikros lietuviškos pirties naudą, bei turėtų galimybę tai išbandyti. 

Jau keliolika metų aktyviai dalyvaujame įvairias pirties veiklas ir SPA procedūras, bei sveikesnį gyvenimo būdą apimančioje veikloje. Tai suteikė daug žinių, pažinčių ir gerų potyrių, kuriais jaučiame pareigą, pasidalinti su jumis. Pasinaudodami įgytomis žiniomis ir patirtimi, siuvame SPA procedūrų ir laisvalaikio aprangą. Kartu su „DuliART Textile“ esame vieni žinomiausių pirties aprangos dizaino kūrėjų.  Taip pat, vykdome SPA procedūrų ir kitų sveikatinių paslaugų tiriamąją-rekomendacinę veiklą. Taigi:

  • Pastoviai keliaujame po naujas pirtis, SPA centrus 
  • Tiriame vandens procedūrų paslaugas ir priemones
  • Ieškome ryšio tarp procedūrų gavėjų ir jų teikėjų 
  • Rašome rekomendacinius straipsnius ir video reportažus
  • Rekomenduojame tik geros emocinės sveikatos vystytojus
  • Kuriame ir siuvame SPA ir pirties procedūrų aprangą, linas/medvilnė
  • Maketuojame ir siuvame aktyvaus laisvalaikio aprangą su spauda

Siekiame, kad jus pasiektų, tik emociškai subrendę ir savo srityse išsilavinę subjektai.

Ką veikia PRIEPIRTIS klubo bendruomenė? Stengiasi palaikyti gerą dvasinę ir fizinę savijautą periodiškai lankydami pirtį ir vykdydami kitą, sveikam kūnui, bei sveikai sielai naudingą veiklą.

Priepirtis.lt projekte veikia SPA paslaugų ir e-parduotuvės administratoriai, SPA ir pirties procedūrų profesionalai. Masažistai, jogos ir kitų sričių mokytojai. Žinoma ir jūs, šių puikių vietų lankytojai. Projektas turi e-parduotuvę, blog’ą, youtube kanalą ir facebook grupę. Susiraskite sau tinkamą formą ir bendraukite su kitais bendraminčiais ar mėgaukitės puikiais reportažais. Ar šis projektas/bendruomenė tinka tau? Viskas pasiekiama, jei tik, to nori. Puikios vandens procedūros, švelnus iki šiol nepatirtas vantų prisilietimas ir gera emocija, yra čia ir dabar… Nemanyk, kad tai pasiekiama tik elitui. Rasime šią atgaivą, kiekvienai sielai.

Projekte veikia virtuali, bet stipri bendruomenė, kurioje skelbiami svarbiausi pirties renginiai su laikais ir vietomis. Jei nuomoji pirtį, esi pirtininkas, ar SPA paslaugų specialistas, prisijunk prie mūsų ir pranešk apie save visiems to laukiantiems. Skatiname, draugiškų santykių bendruomenę.