Tai taisyklės, kurios paaiškina pirkimo iš priepirtis.lt svetainės tvarką. Iki pirkimo-apmokėjimo fakto e-parduotuvė yra atviras prekių ir paslaugų katalogas, neturintis teisinio reglamento, dėl turinio išdėstymo, informacijos kiekio, media medžagos detalumo, arba atspalvių.

Teisėtas priepirtis.lt savininkas yra „Judraksa“ MB įm. kod. 305135108. Visą reikalingą kontaktinę informaciją rasite šios svetainės puslapyje „KONTAKTAI“. Vykdydami apmokėjimą jūs patvirtinate, kad perskaitėte šias taisykles ir sutinkate su jose išdėstytomis sąlygomis bei prisiimate atsakomybę kaip pirkėjas. Savo ruožtu priepirtis.lt prisiima šias sąlygas kaip pardavėjas. Pirkti ir naudotis šia sistema turite teisę tuomet jei jums jau yra 18 metų. Neturintiems pilnametystės patariame naudotis e-parduotuve su suaugusiųjų priežiūra ir sutikimu.

DUOMENŲ APSAUGA – Duomenų apsauga vykdome vadovaujantis „Bendrojo duomenų reglamento“ 2018-05-25d. atnaujintomis nuostatomis.

PREKIŲ GRAŽINIMAS, GARANTIJA IR PIRKIMO SUTARTIS – atskira instrukcija aprašome, kaip priepirtis.lt, e-parduotuvėje vykdomas prekių gražinimas, keitimas ir kada pradeda galioti pirkimo sutartis. Taip pat, kokios yra garantijos sąlygos. Eiti į „PREKIŲ GRAŽINIMO IR GARANTIJOS SĄLYGŲ INSTRUKCIJĄ“. 
GINČŲ SPRENDIMAS – Ginčai sprendžiami derybų keliu. Nepavykus susitarti, sprendžiami Lietuvos Respublikos teisės aktų numatyta tvarka. Informuojame, kad patogiai elektroninius ginčus galite spręsti oficialioje Europos Sąjungos svetainėje. 

DĖMESIO – Dirbame vadovaudamiesi Lietuvos respublikos įstatymais. Apie pastebėtus elektroninius arba kitokio pobūdžio nusikaltimus bei sukčiavimo atvejus iš karto informuojame teisėsaugą ir prekybą elektroninėje erdvėje prižiūrinčias institucijas. Taikome visas Bendrojo duomenų reglamento 2018-05-25d.  įsigaliojusias naujoves.