Tam, kad mūsų valdomoje e-parduotuvėje jaustumėtės saugūs, mes duomenų apsaugą vykdome pagal „Bendrojo duomenų reglamento“ (toliau-BDR) 2018-05-25d. naujoves. Nustatome, pateikiame jums ir supažindiname, kaip tvarkomi priepirtis.lt jūsų pateikti asmeniniai duomenys. Pirkdami iš priepirtis.lt jūs patvirtinate, kad sutinkate, jog jūsų pateikti duomenys:

  1. Vardas ir Pavardė
  2. Gyvenamosios vietos adresas
  3. Prekių pristatymo vieta
  4. Telefono numeris
  5. Elektroninio pašto adresas

būtų tvarkomi kaip žemiau išdėstyta.

Šie, automatiniu būdu (vykdant internetinę prekybą) surinkti duomenys naudojami prekių pristatymo saugumui užtikrinti ir naudojami, tik teisėtu būdu, kaip tai nurodo „BDR“. Visuomet, galite pasitikrinti oficialioje EUROPOS SĄJUNGOS teisės reglamentus pažyminčioje duomenų bazėje. Jums pateikus klaidingą informaciją, pasiliekame teisę anuliuoti pirkimo užsakymą dėl nepakankamų duomenų jo įvykdymui.

Kitokiu būdu (naujienlaiškio prenumeratoje ir slapukais) surinkti duomenys naudojami tik internetinei rinkodarai ir nenaudojami asmenybės nustatymo tikslais. Slapukų nustatymai saugojami jūsų kompiuterio naršyklių nustatymuose ir padeda mums teikti jums labiau tinkamą informaciją. Mokėjimo duomenis apdoroja ir saugoja LB patvirtinti ir Lietuvoje oficialiai veikiantys mokėjimo tarpininkai, kurių paslaugomis mes naudojamės. 

Asmens duomenų teikimas – mes neteikiame jūsų asmens duomenų trečioms šalims. Išskyrus teisėsaugos institucijų reikalavimuose numatytus atvejus ir vykdant nusikalstamą veiklą.

Duomenų teikimo pasirinkimo laisvė – Tik jūs sprendžiate, kokius asmens duomenis norite mums teikti. Turite žinoti, kad nepakankamas duomenų teikimas, gali apriboti jūsų naudojimąsi kaip kuriomis priepirtis.lt paslaugomis, nuolaidomis ir jums naudinga informacija. 

Atsisakymas – jūs, bet kuriuo momentu galite pareikšti, kad atsisakote, kad mes tvarkytume jūsų asmens duomenis. 

Teisė – šiems privatumo tvarkymo reikalavimams taikoma Lietuvos Respublikos teisė ir duomenų tvarkymą reglamentuojantys įstatymai.