Priepirtis

Kas yra pirties volelis?

apie pirties voleli
VISKAS PRASIDĖJO TYLOJE

Buvo labai gera, nežinojau, kad taip būna. Staiga, kažkas kepštelėjo, apsidairiau, guliu viena. Pasirodo, tai buvo manyje. Mažytės, bet išdykusios siuvėjos balsas priekaištavo – „Guli ant lentų, lyg pasisiūti ko tais nemokėtum“. Galėjau nebekreipti dėmesio, bet išdykėlė nenurimo ir grįžus namo. Taigi, turėjau tai nenuoramai sugalvoti patogesnį gulėjimą ant pirties plautų ir lauko terasos…

RAMYBĖ IR GAMTOS BALSAS

Tai, specialiai pirties procedūroms sukurta pagalvė. Ji padeda užtikrinti vanojamo, arba kitą procedūrą gaunančio žmogaus komfortą ir tinkamą kūno padėtį. Jei, galvos padėties fiksavimui nenaudojama pasagos formos pirties pagalvė, galite jį naudoti po galva ir žinoma, po kojomis. Per pirmus, šio produkto įvedimo į pirties reikmenų rinką metus atlikta begalė praktinių testavimų. Įvertinant pirtininkų – profesionalų ir pirties lankytojų atsiliepimus, buvo atliekamos audinio ir matmenų korekcijos. Pirties volelis užpildytas grikių lukštais. Tai pats tinkamiausias užpildas, nes nepriima į save drėgmės ir yra nepalankus mikrobiologinei taršai. Lukšai supilti į vidinį, vandeniui nepralaidų audinį su užtrauktuku, papildymui. Nupilant, arba papildant keičiasi volelio minkštumas. Vidinis volelis apvilktas specialiu, vandens nepraleidžiančiu ir nešvarumus atstumiančiu užvalkalu. Visi pirties volelio išoriniai užvalkalai padengti mūsų sukurta grafika – piešiniais. Galimas individualaus dizaino išpildymas. Aukšta spaudos kokybė. Padengimo dažai atsparūs drėgnoms pirties ir SPA procedūrų sąlygoms. Ištestuota darant klientams kūno šveitimo procedūras su priemonėmis, kurių sudėtyje yra druska, medus, natūralūs aliejai ir kt.

Kaip išsirinkti kokybišką pirties volelį?

pirties volelio gamyba

Galbūt, pradėsime nuo to, kokių nereikia rinktis. Žinote, yra du skirtingi naujo produkto kūrybos būdai. Pirmu atveju, daiktas „gimsta“ iš noro įgyvendinti savo idėją ir savo gyvenimą padaryti patogesnį ir malonesnį. Antru atveju,  atsiranda noras uždirbti ir tada bandomas pagaminti, arba nukopijuoti kažkoks produktas. Mes pasirinkome pirmajį. Šiai dienai, 2024 vasario 29d. savo produkto su pavadinimu „PIRTIES VOLELIS“, įvairias versijas bando pardavinėti net keletas pirties reikmenų „specų“. Visiškai netinkami vartojimui pirties pagalvės variantai įvilkti į medvilninius užvalkalus. Medvilnės audinys įtin įgeriantis drėgmę, o kartu ir visas pirties priemones, bei nešvarumus. Tekantis vanduo nesugeba pašalinti iš tokio audinio porų nešvarumus ir sekantis procedūrų klientas tos pačios pirties metu, „mėgaujasi“ mikrobiologine tarša. Šiek tiek geresnė situacija, jei užvalkalas lininis, tačiau, tik šiek tiek. Jei turite tik tokius pasirinkimus, verčiau naudokite medinius pirties pogalvius, netgi pagamintus Kinijoje. Kokybiškas ir savo funkcijas pilnai atliekantis pirties volelis, turi būti pagamintas taip, kad pirties proceso metu nuo jo lengvai pasišalintų prieš tai vykusios procedūros priemonės, žmogaus prakaitas ir kt. nešvarumai. Originaliais, ištestuotais ir naudotojų pripažintais voleliais prekiauja „Vantos lapas“, „DuliART Textile“ ir „Priepirtis.lt“.  Už visas kitas prekybos vietas neatsakome.

Nepraleidžia vandens – ar tikrai?

originalus pirties volelis

Kartais pasitaiko klausimų – Ar pirties volelis 100% nepraleidžia vandens? Atsakome. Jei, jis visiškai nepraleistų drėgmės, jis būtų iš politeleno plėvelės. Jūsų malonumui, jis yra iš specializuoto, tam pritaikyto audinio. Taip, šis audinys turi „kvėpavimą“ ir dalis drėgmės į jį patenka per siūles ir užtrauktuką. Ar tai problema? Visiškai ne. Galite drąsiai naudoti pirties volelį visuose pirties malonumuose, gausiai aplieti jį vandeniu, nebijoti naudoti muilą, medų, druską ir kitas SPA procedūrų priemones. Ką daryti su vidun patekusiu vandeniu? Viskas labai paprasta. Po pirties nuvilkite viršutinį užvalkalą ir (būtinai užsegę) meskite į skalbimo mašiną su kita pirties tekstile. Bus šaunu, jei naudosite spalvas išsaugančias servetėles. O, vidinį volelį, tiesiog pastatykite sutvarkytoje garinėje arba gerai vėdinamoje ir šiltoje vietoje su šiek tiek prasegtu užtrauktuku. Jau kitą dieną, galėsite jį naudoti. Natūralus lukšto užpildas „neprigeria“ į save vandens ir greitai atiduoda ją į išorę. Šių audinių (vidinio ir išorinio) dalinis vandens ir oro pralaidumas išlaiko gaminio savybes, net eksrimaliomis sąlygomis. Esame matę, kai voleliai, tik nupilti dušu numetami džiūti pirtyje ir skalbiami kas 10-15 pirčių. Net po tokio „ekstrymo“, atidarius, lukštai neturėjo prasto kvapo. Jis buvo atsiradęs viršutinėje dalyje, nuo neskalbimo. NEREKOMENDUOJAME taip prižiūrėti. Juk savo asmeninius pirties drabužius skalbiate po kiekvienos pirties, volelis, ne išimtis. Ekspoatuokite teisingai ir šis patogus pirties volelis džiugins jus pirtyse, kelionėse, gamtoje, prie ežero ir t.t. Dėje, išbandėme – įmestas į vandenį jis puikiai plaukia. Pastaba – jokiu būdu nenaudokite jo kaip papildomos saugumo priemonės plaukiant vandenyje, ypač vaikams.

Kaip suprasti, ar gaminys originalus?

pirties volelio prekyba

Tikrus, saugius naudoti ir patikrintus gaminius atskirti labai paprasta. Juose nerasite jokio įsiūto lapelio, uždėto anspaudo arba prisegtos etiketės. Visi mūsų voleliai gaminami iš balto žaliavinio audinio ir padengiant juos mūsų sugalvota grafika. Logotipai integruojami audinio spaudoje. Dažniausiai rasite „Vantos lapas“, „DuliART Textile“ ir „Priepirtis.lt“ prekių ir paslaugų ženklus. Pirtyse galite rasti volelių su jūsų lankomos pirties atributika. Gali būti, kad jie užsakė gamybą su savo paslaugos ženklu. Tokiu atveju, jei norite įsitikinti kokybe, galite pasitikslinti, kas yra gamintojas. Urmo klientams Lietuvoje ir užsienyje gaminame pirties volelius su jų atributika ir jų logotipais. Dažnai klausia, koks urminiu būdu užsakomas kiekis. Kiekvienas atvejis individualus. Pati geriausia kaina ir nemokami dizaino maketavimo darbai užsakymams nuo 50vnt.

pirties volelio video