Aktyvus gyvenimas, Priepirtis, Sveikesni patarimai

GYVENIMO SKONIS

gyvenimo skonis

KAIP GYVENTI? RINKTIS TAU!

 Didelė dalis išgirstančių frazę „Gyvenimo skonis“, supranta ją, kaip perkeltinę ir visiškai su skonio receptoriais nesusietą. Galbūt nustebsite, o gal ir ne… Gyvenimas iš tikro turi skonį. Tik yra keletas jo etapų, kad tą skonį suprastum. Dažniausiai tokie pamąstymai ateina 45-65m amžiuje, o kaip kuriems, taip ir nepasiseka jį pajausti. Žinoma, šis skonis jaučiamas ne tik burnos skonio receptoriais. Juk niekada negalėsi palyginimui pasakyti (valgiau „Gyvenimo skonio“ blynų). Vien už tokį pasakymą, galima sulaukti pasiūlymo, pasitikrinti sveikatą…

 Tačiau, skonis, visgi yra. Ir jį jaučiame visu kūnu, visa savo esybe ir visa širdimi. Gali būti, kad jūs pakankamai anksti, dar jauname amžiuje, pajausite jį. Netgi, gali būti, kad jis bus priplėkusių, savaitės laiko blynų skonio.

  • Ką daryti, kad taip nebūtų?
  • Kaip gyvenime nesuklysti?
  • Už ką aš esu baudžiamas?

 Tai, klausimai į kuriuos privalai atsakymus rasti pats. Nesupranti, kuo čia dėta pirtis, skaityk toliau…

Kur teisinga gyvenimo linija?

 Didelis darbo krūvis, atsakingos pareigos, aplinkinių viltys, finansiniai įsipareigojimai ir kiti aukštos apkrovos faktoriai lemia, kad gyventume įtampoje. Dažnai, visa tai yra slopinama svaigalais, staigiai sumanytomis pramogomis, maksimaliai prabangiais malonumais ir prekybos tinklų lankymais. Gyvenate prabangiai, o vos prasidėjusi darbo savaitė, jau po pirmos darbo dienos, verčia jus jaustis tiek pat laimingam, kiek tingus ir piktas sofos ekspertas.  Netrukus, jūs pradedate jausti gyvenimo skonį, tiki jis tas, paplėkęs… Ką daryti?

  Tiesaus ir greito kelio į tą jausmą, kuris vadinasi kokybišku gyvenimo skoniu nėra. Tai nuolatinis darbas su savimi. Pradedant siekti vidinės ramybės, reikia suprasti, ne kraštutinumai jus atves iki teisingos pusiausvyros. Nepaisydami kalno nepradėtų ir nepabaigtų darbų, skirkite sau laisvą vakarą ir užsirašykite paprastame sąsiuvinyje visas harmoningas ir ramias veiklas, kurias jūsų esybė sugebėtų priimti. Atmetimo būdu išbraukite mažiausiai patinkančias. Tą likusią dar kartą ramiai apsvarstykite ir suplanuokite jai laiką, kiekvieną savaitę. Šis laikas turi būti tik jūsų. Tai bus minimali pradžia, nuo kurios pradėsite eiti ramesniu keliu. Paleidę pirmą ramybės lavinimo projektą imkitės sekančio. Negaliu jums pasakyti visus žingsnius, tiesiog stenkitės keliauti teigiamu keliu. Tik nuolatinis savo teigiamų savybių tobulinimas jus atves į teisingą gyvenimo liniją.

 O dabar, apie pirtį ir kaip ji susijusi su kokybišku gyvenimo skoniu. Viskas labai paprasta. Jei iki šiol to nežinojote, tikra Lietuviška pirtis apima labai daug. Visų pirma, tai pasirengimas pirčiai. O jis apima daug. Tai vantų rišimas, naminių kūno šveitimo priemonių ruošimas, kvapų žolelių rinkimas, arbatžolių džiovinimas ir kitos gamtinės veiklos. Pirties metu pirmiausia jus pasveikina pirtininko vedama pirmo garo procedūra, kurios metu visi tylite, švelniai sušylate, uodžiate natūralius gamtos kvapus ir jaučiate, kaip švelniai glosto vantos. Apie kitų SPA procedūrų poveikį net neminėsiu, nes tai reikia jausti pačiam. Taigi, nuolat lankant pirtį, pamažu išsivysto natūralus draugiškas rūpinimasis savo pirties klubo draugais. Tai ramina ir kuria teigiamas emocijas. Būtent pirčių lankymas mus atvedė į tą, teisingą gyvenimo liniją ir padėjo pajausti, kas yra kokybiškas gyvenimo skonis. Jei jūsų popieriaus lape, po pirmo sau skirto vakaro neatsirado, nei vieno jums tinkamo įrašo, išbandykite Lietuvišką pirtį. Sekite mūsų priepirtis.lt klubo bendruomenę ir tikrai surasite vietą sau. Gero garo ir ramybės.