Priepirtis

Ar reikia pagalvės pirtyje?

pirties pakojis

Kas per pirties pagalvė?

Apie miego pagalves sako paprastai, „kaip pasiklosi – taip išsimiegosi“. Su pirties pagalvėmis, ar pakojais kiek kitaip. Nuomonių vyrauja įvairių ir tai yra gerai. Nes, tik iš ginčų gimsta tiesa. Kas ir kodėl paskatino jų atsiradimą. Na, suprantame, jog šiandieninė pirtis yra daugiau malonių SPA procedūrų, bendravimo ir atsipalaidavimo erdvė. Taigi, joje žmonės ieško komforto ir nori jaustis patogiai. Jei, sekti skeptikų komentarais, galima būtų jiems priminti, kad senovinė pirtis buvo tiesiog nusiprausimo vieta, nes kitų variantų tiesiog nebuvo. 

Kaip atsirado pirties pagalvė?

Pats pirminis pirties pagalvės variantas atsirado iš poreikio patiems patogiai įsitaisyti. Tiesa, patys nesiryžome pradėti siūti kažko specialaus. Šiame, patogių ir funkcionalių gaminių „starte“, mus paskatino žinomas pirtininkas Antanas Bagdonas. Tai jo prašymu atsirado pats pirmas pirties volelis su specialiu, neperšlampančiu audiniu ir natūraliu užpildu. Jį visi naudojo pirties procedūrų metu pakišti po kojomis ir po galva. Pagal pirties bičiulių prašymus, buvo sukurta keletas spalvinių dizainų šiems gaminiams.

pirties pogalvis

Pirties pasaga.

Neužilgo, po pirties volelio pagaminimo, pirtininkai ir SPA procedūrų lankytojai pradėjo raginti, kad sukurtume vien tik galvai skirtą pirties pagalvės modelį. Jis turėjo būti pasiūtas taip, kad pirtyje atsigulus ant pilvo ir padėjus galvą ant šios pagalvės iš apačios plauto į veidą patektų vėsesnis oras. Taip atsirado pirties pogalvis, kuriam greitai prilipo pavadinimas „pirties pasaga“. Šiai dienai, tai patys populiariausi pirties aksesuarai, užtikrinantys maksimalų komfortą gulinčiajam ant pirties plautų. 

pirties pogalvis

MAKSIMALIAI PATOGU

Šios pagalvės labiausiai išpopuliarėjo 2022m. Didelis ačiū už indėlį į šio produkto žinomumą visai „Vantos lapas“ komandai ir asmeniškai, laidos prodiuserei Jūratei Martinkėnaitei. Jų dėka visi televizijos laidos „Vantos lapas“ žiūrovai sužinojo, apie šiuos patogius gaminius. Be jokios abejonės, „Vantos lapui“, buvo sukurta specialaus dizaino pagalvių serija
Tiems, kas dar nežino, kaip pasiūti šie gaminiai:

  1. Išorinis drėgmės nebijantis audinys su įsiūtu užtrauktuku vidinės pagalvės išėmimui. Padengtas aukštos kokybės spauda. Audinys nebijo specialių pirties priemonių (medaus-druskų mišiniai ir kitos kūno šveitimo priemonės). Užsakant didesnius šių gaminių kiekius galima sukurti raštą su integruotais logotipais pagal kliento pageidavimą. Išorinis audinys po procedūrų nuimamas ir skalbiamas.
  2. Vidinė pagalvė pasiūta iš vandens nebijančio audinio ir įsiūtas užtrauktukas užpildui supilti ir prasegti nedidelės drėgmės nugaravimui.
  3. Užpildas – termiškai apdoroti ir nuo maistinių priemaišų visiškai išvalyti grikių lukštai. Tai tobulas užpildas, nes savyje nekaupia drėgmės ir yra antibakterinis.

„Net tinginys sugeba pasidėti pagalvę, o mes, juk netingime patogiai ilsėtis, ar ne 😉 “